Oděvy pro kadeřnictví ISACCO

Proč na těchto stránkách nenajdete ceník? Protože velkoobchodní cenu vám vypočteme dle množství poptávaného zboží.
Tyto stránky slouží, jako velkoobchodní nabídka. Máte-li zájem o nabízené zboží, využijte prosím poptávkový formulář.


Stahujte kompletní PDF katalog ISACCO 2017 - HAIR STYLIST:

 

Kompletní katalog ISACCO 2017
HAIR STYLIST - 7,6 MB
Katalog HAIR STYLIST

kotva

Poptávkový formulář

ISACCO oděvy pro kadeřnické profesionály

Jít do salonu krásy je pro většinu lidí relaxační čas aby se dostali pryč od všední rutiny. Kromě odborných dovedností a profesionality, zákazníci v salonu krásy hledají i jiné rysy, které se netýkají striktně profese kadeřníka, kosmetičky, maséra apod., ale jsou také velmi významné. Zákazník, který přijde ke kadeřníkovi od něj očekává nejen to, že by měl být schopen upravit účes, poradit se střihem a barvou vlasů a celkovým stylingem, ale také to, že mu jeho kadeřník bude umět naslouchat a interpretovat zákazníkova přání. Od kadeřníka, kosmetičky a jiných pracovníků wellness center se zkrátka očekává, že zákazníci se k nim obracejí s důvěrou a cítí se v naprosté pohodě. Avšak  také vnímají, jak na ně jejich kadeřník esteticky zapůsobí.

A proto firma Isacco nabízí velký výběr profesního oblečení dostupného v široké škále různých designů, barev a materiálů tak, aby pracovní oděvy vyhovovaly potřebám všech profesionálů, kteří pracují v kadeřnických, kosmetických salonech a  wellness centrech.

Prohlédněte si katalog pracovních oděvů firmy Isacco určený pro kadeřníky, kosmetičky, maséry a vyberte si svůj nový neokoukaný, pracovní oděv a buďte IN.

 

Přihlášení